3D exteriér

Naša technológia 3D skenovania umožňuje vytvárať podrobné a realistické 3D modely, ktoré sú ideálne pre rôzne účely. Naše produkty sú:

  • 2D pôdorys nehnuteľnosti
  • BIM model
  • Bodové mračno
  • Virtuálny prístup do budovy pre inšpekciu stavby
  • Hlásenie o progrese stavby
  • ortografický snímok exteriéru.

Benefity 3D skenovania

Existuje mnoho výhod použitia 3D skenovania pre vaše interiérové a exteriérové projekty. Okrem toho, že poskytuje presnú digitálnu kópiu fyzického priestoru alebo objektu, umožňuje aj jednoduchú spoluprácu v tíme a lepšiu komunikáciu s klientmi. 3D skenovanie tiež umožňuje jednoduchšie a rýchlejšie plánovanie, návrh a úpravu priestoru alebo objektu.

Naša technológia uľahčuje proces poistného plnenia v prípade škody a slúžime ako sprostredkovateľ archivovaných interiérov aj exteriérov.
Momentalne spolupracujeme s kultúrnymi inštitúciami, cirkvou a inými, práve ako sprostredkovateľ archivácie pre budúce poistné a restoračné konanie.

Prispôsobené 3D skenovanie

V našej spoločnosti ponúkame prispôsobené riešenia pre vaše konkrétne potreby. Sme schopní vykonať 3D skenovanie akéhokoľvek typu priestoru alebo objektu, a to s maximálnou presnosťou. V ponuke máme možnosti stacionárneho LiDARu alebo fotogrametrie pomocou dronu. Naše 3D skenovanie môže byť prispôsobené, aby vyhovovalo vašim potrebám a predstavám.

Proces 3D skenovania

Náš proces 3D skenovania sa začína počiatočnou konzultáciou, kde sa diskutujú vaše ciele a špecifikácie projektu. Potom sa uskutoční samotné 3D skenovanie, ktoré trvá iba niekoľko hodín. Následne prebieha spracovanie a tvorba 3D modelu, ktorý je pre vás pripravený do niekoľkých dní. Naši experti vám poskytnú kompletné riešenie 3D skenovania a vytvoria 3D model podľa vašich predstáv.

Kontaktujte Nás

Napíšte nám správu a ozveme sa čo najskôr !