This work is based on "Apple" (https://sketchfab.com/3d-models/apple-152ca55383b2491e816f5ed5ac127677) by fredfroehlich (https://sketchfab.com/fredfroehlich) licensed under CC-BY-4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)

Naše služby

Vo Virtuall.sk ponúkame 3D skenovacie služby s presnosťou 0,2 mm, ktoré dokážu zachytiť aj najmenšie detaily vašich objektov. Náš tím odborníkov používa pokročilú skenovaciu technológiu a vybavenie na poskytovanie presných a kvalitných 3D skenov pre rôzne odvetvia.

Aplikácie technológie

Naša 3D skenovacia technológia má mnoho aplikácií, vrátane návrhu výrobkov, kontroly kvality a reverzného inžinierstva. S našou presnosťou 0,2 mm môžeme vytvárať veľmi podrobné 3D modely, ktoré sa môžu použiť na zlepšenie návrhu a funkcionality produktu. Taktiež ponúkame služby 3D tlače, ktoré dokážu vytvoriť vaše myšlienky v realite..

Náš proces

Naša 3D skenovacia technológia zahŕňa zachytávanie bodov dát pomocou vysokopresných skenerov, ktoré merajú objekty s presnosťou 0,2 mm. Náš tím odborníkov bude s vami spolupracovať na pochopení vašich konkrétnych potrieb a určí najlepší prístup k skenovaniu. Po dokončení skenovania vám dodáme kvalitný 3D model, ktorý sa môže použiť na rôzne aplikácie.

Naše odvetvia

Naša technológia 3D skenovania má mnoho aplikácií v širokej škále odvetví, vrátane výroby, automobilového priemyslu, kultúrnej archivácia a ďalších. Tesne spolupracujeme s klientmi, aby sme pochopili ich konkrétne potreby a vyvinuli prispôsobené riešenia, ktoré spĺňajú ich požiadavky.

Kontaktujte Nás

Napíšte nám správu a ozveme sa čo najskôr !